لیبرمن خواهان استعفای نتانیاهو، گالانت و هالیوی شد

لیبرمن خواهان استعفای نتانیاهو، گالانت و هالیوی شد

به گزارش دکتر شهاب به نقل از ایرنا آویگدور لیبرمن رییس حزب صهیونیستی «اسراییل بیتنا» امروز یکشنبه گفت که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، یوآو گالانت وزیر جنگ و هرتسی هالیوی رییس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی باید استعفا دهند.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: باید یک کابینه صهیونیستی فراگیر تشکیل شود.

لیبرمن گفت که یک فراکسیون بزرگ در کنست (پارلمان) تشکیل خواهد داد.

فشارها در سطح سیاسی و نظامی بر کابینه ارتش رژیم صهیونیستی در پی درجا زدن در جنگ علیه نوار غزه و ناتوانی در آزاد کردن اسیران صهیونیست افزایش یافته است. «یاییر لاپید» رهبر مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی شنبه شب گفت: ما باید به کابینه نتانیاهو پایان دهیم و از شر آن خلاص شویم.

لاپید در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی ایکس با تکرار درخواست خود از بنی گانتس عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی برای استعفا از این شورا نوشت: از گانتس و آیزنکوت (دیگر عضو شورای جنگ) می خواهم که این کابینه را ترک کنند.

وی پیش بینی کرد: کابینه نتانیاهو سقوط خواهد کرد و کابینه جدید تشکیل خواهد شد.

از سوی دیگر، بنی گانتس شنبه شب اعلام کرد تا 10 ژوین (21 خرداد) به نتانیاهو مهلت خواهد داد تا استراتژی مشخص جنگ را ارایه کند.

نتانیاهو نیز شنبه شب به تهدید و شروط گانتس واکنش نشان داد و دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اعلام کرد: موضع نخست وزیر در مورد این سه مساله کاملاً واضح است. او مصمم به نابودی گردان های حماس و مخالف ورود تشکیلات خودگردان فلسطین به نوار غزه است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیبرمن خواهان استعفای نتانیاهو، گالانت و هالیوی شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیبرمن خواهان استعفای نتانیاهو، گالانت و هالیوی شد"، کلیک کنید.