لیگ برتر بسکتبال| طبیعت قهرمان جدید بسکتبال ایران در یک دیدار جنجالی

لیگ برتر بسکتبال| طبیعت قهرمان جدید بسکتبال ایران در یک دیدار جنجالی

تیم طبیعت با پیروزی در بازی پنجم سری فینال به عنوان قهرمانی لیگ برتر بسکتبال رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، تیم بسکتبال طبیعت از ساعت ۱۶ امروز در بازی پنجم سری فینال لیگ برتر بسکتبال در گرگان مقابل شهرداری این شهر که پنجمین حضور متوالی خود در فینال لیگ برتر را ثبت کرد؛ به میدان رفت و در پایان یک بازی جنجالی با نتیجه ۹۹ بر ۹۴ به پیروزی رسید و قهرمان شد.

این بازی با جنجال‌ هواداران شهرداری گرگان به حاشیه کشیده شد و البته بازی نیمه تمام ماند. در حالی که ۲۳ ثانیه مانده به پایان وقت اضافه بازی، طبیعت در نتیجه کلی ۷ امتیاز از میزبان خود پیش بود، هواداران شهرداری اقدام به پرتاب اشیاء مختلف به داخل زمین کردند تا با دخالت نیرو‌های انتظامی حاضر در سالن بازی، مسابقه نیمه‌تمام بماند. در نهایت هم پس از تخلیه کامل تماشاگران، ادامه بازی برگزار و مراسم قهرمانی بدون حضور آنان برگزار شد.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیگ برتر بسکتبال| طبیعت قهرمان جدید بسکتبال ایران در یک دیدار جنجالی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیگ برتر بسکتبال| طبیعت قهرمان جدید بسکتبال ایران در یک دیدار جنجالی"، کلیک کنید.