مجری مناظره های انتخاباتی مشخص شد

مجری مناظره های انتخاباتی مشخص شد

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، سازمان صداوسیما برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پنج مناظره انتخاباتی در روزهای 28 و 31 خرداد، همچنین، 1 و 4 و 5 تیر تدارک دیده است که به طور زنده از شبکه های خبر و یک سیما به روی آنتن می رود.

مهدی خسروی، مجری و گوینده دکتر شهاب اجرای این مناظره ها را در روزهای یادشده بر عهده خواهد داشت که چهره ای نام آشنا در رسانه ملی و دارای سابقه طولانی کار در حوزه خبر است.

سازمان صداوسیما تاکنون برای چندین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساختار برنامه سازی مناظره بهره جسته و امسال نیز مناظرات را که از مهم ترین و پرمخاطب ترین برنامه های تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی نامزدها به شمار می رود، با تغییراتی در ساختار و طراحی سوالات و با اجرای مهدی خسروی پخش خواهد کرد.

مجری این دوره برگزاری مناظره های انتخاباتی رسانه ملی، متولد 1356 و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل است. وی فعالیت حرفه ای خودش را از سال 1378 به عنوان خبرنگار آغاز کرده و عناوینی چون مدرس گویندگی و اجرای خبر، سردبیر، تهیه کننده، مجری و گوینده خبر را در کارنامه دارد.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجری مناظره های انتخاباتی مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجری مناظره های انتخاباتی مشخص شد"، کلیک کنید.