مردم دزفول فرهنگ مقاومت را در ایران زنده کردند – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

مردم دزفول فرهنگ مقاومت را در ایران زنده کردند - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار دکتر شهاب، سردار احمدرضا رادان جمعه شب در آیین سالروز چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری دزفول که در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد، بیان کرد: شهادت می دهم که بعد از مدت ها مسوولیت ریاست جمهوری به دست پرتوان مردم ایران اسلامی به کسی سپرده شد که برای دفاع از ارزش ها سنگ تمام گذاشت.

وی در ادامه خطرپذیری و گرفتن تصمیم های سخت و درست را از جمله ویژگی های شهید آیت الله رییسی دانست و گفت: این شهید به دنبال جلب رضایت خداوند بود و به تکلیف خود عمل می کرد.

فرمانده انتظامی کشور تاکید کرد: شهادت می دهم با انتخاب درست، دقیق مردم ایران، سید بزرگوار و رییس جمهور انقلابی و ولایی ما تا آخرین لحظه عمر در خط ولایت فقیه استوار بود.

وی افزود: شهید آیت الله رییسی در هر کاری که حس می کرد موجب رضایت ولی فقیه را در پی دارد بدون توجه به تاثیر تصمیمش در سبد رای خود، به تکلیف خود عمل می کرد.

سردار رادان ادامه داد: تبعیت از ولایت و اولویت داشتن ارزش ها بر رای موجب شد تا شهید آیت الله رییسی را فردی خدایی و ولایی تبدیل کند که با شهادت، به معیار و اسوه تبدیل شد.

وی افزود: با شهادت شهدای خدمت، امروزه برای انتخاب رییس جمهور، وزیر امور خارجه و امام جمعه معیار وجود دارد تا افراد برای سپردن مسوولیت با این معیارها سنجیده می شوند.

فرمانده انتظامی کشور، مقاومت مردم دزفول را مقاومتی عاشورایی دانست و ادامه داد: مقاومت مردم دزفول برگرفته از مقاومت زینب کبری (س) در صحرای کربلا است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال تضعیف روحیه و ایجاد ناامیدی در جامعه است، گفت: دزفول در دوران دفاع مقدس به محل و جغرافیایی برای آزمایش کل ایران اسلامی تبدیل شد.

سردار رادان با بیان اینکه مردم مقاوم دزفول در دوران دفاع مقدس با ایستادگی خود موشک ها به سُخره گرفتند، افزود: مردم دزفول با ایستادگی در زیر موشکباران ها، فرهنگ مقاومت را در ایران زنده کردند.

فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه دشمن به دنبال تضعیف روحیه دینی در کشور است، گفت: ترویج فرهنگ ابتذال و جایگزین کردن این فرهنگ با فرهنگ اصیل دینی از جمله اولویت های دشمن برای خدشه به مقاومت مردم ایران است.

وی با بیان اینکه اگر بال عفت از بانوان و بال غیرت از مردان گرفته شود تمام سنگرهای دفاعی ایران اسلامی در هم کوبیده می شود، اظهار کرد: مصلحت اندیشی در برابر دفاع از ارزش ها معنایی ندارد و همه در این زمینه مسوولیت دارند.

سردار رادان گفت: ملت بزرگ ایران به تاسی از رییس جمهور شهید که در دفاع از ارزش های دینی مصلحت اندیشی را کنار گذاشته بود، خط مقاومت در برابر جنگ نرم دشمن را بیش از هر زمان دیگری تقویت می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم دزفول فرهنگ مقاومت را در ایران زنده کردند – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم دزفول فرهنگ مقاومت را در ایران زنده کردند – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.