مشارکت بیش از 2300 امدادگر برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور و همراهانش

مشارکت بیش از 2300 امدادگر برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور و همراهانش

مسیول ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع شهدای خدمت در تهران از مشارکت 2377 امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر به منظور پوشش امدادی این مراسم در تهران خبر داد.

به گزارش دکتر شهاب، راضیه عالیشوندی رییس حوزه ریاست جمعیت و مسیول ستاد ملی شرایط اضطراری هلال احمر در مراسم تشییع شهدای خدمت با اعلام این خبر گفت: از بامداد امروز در پایتخت و در مراسم تشییع پیکر پاک رییس جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر شهدای خدمت 2377 نیروی عملیاتی خواهر و برادر در 125 پست امدادی و در 10 محدوده عملیاتی مشخص شده در حال ارایه خدمات به شرکت کنندگان در مراسم هستند.

وی همچنین گفت: در این عملیات از توان دو فروند بالگرد آماده عملیات و 101 خودروی عملیاتی از جمله آمبولانس، خودروی نجات، موتورلانس، اتوبوس آمبولانس و خودروی ارتباطات و سایر خودروهای عملیاتی و پشتیبانی عملیاتی استفاده شده است.

عالیشوندی اضافه کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت مراسم که از دانشگاه تهران تا میدان آزادی برگزار می شود، عوامل عملیاتی جمعیت هلال احمر استان البرز نیز به عنوان پشتیبان در این مراسم مشارکت دارند و در حالت آماده باش کامل بوده تا در صورت نیاز، خدمات امدادی خود را به هموطنان ارایه دهند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت بیش از 2300 امدادگر برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور و همراهانش" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت بیش از 2300 امدادگر برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور و همراهانش"، کلیک کنید.