مصدومیت 8 نفر در تصادف دو خودرو سواری در محور آرادان _ گرمسار

دکتر شهاب/سمنان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از تصادف دو دستگاه خودرو سواری مزدا و سمند در جاده آرادان به گرمسار خبر داد که 8 مصدوم برجای گذاشت.

حسین درخشان شامگاه 10 خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد : ساعت 11:40 پنج شنبه 10 خرداد ماه 1403، طبق اعلام گزارش از مرکز کنترل عملیات و هماهنگی استان مبنی بر تصادف یک دستگاه خودرو سواری مزدا و سمند در 17 کیلومتری جاده آرادن به گرمسار فرعی بنه کوه، بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه آرادان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با اعلام اینکه در این حادثه 8 نفر مصدوم شدند عنوان کرد: نیروهای امدادی هلال احمر پس از ارزیابی صحنه حادثه و رهاسازی، مصدومین را به مرکز درمانی منتقل کردند.

مصدومیت 8 نفر در تصادف دو خودرو سواری در محور آرادان _ گرمسار
تصویری از سانحه جاده ای در حوالی گرمسار

وی با اشاره به فعالیت پایگاه های امداد و نجات در همه محورهای پرتردد استان از عموم هم وطنان خواست در صورت بروز سانحه جاده ای، مراتب را به سرعت به سامانه های هلال احمر اعلام کنند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصدومیت 8 نفر در تصادف دو خودرو سواری در محور آرادان _ گرمسار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصدومیت 8 نفر در تصادف دو خودرو سواری در محور آرادان _ گرمسار"، کلیک کنید.