معلم سما در جمع منتخبان شهرستان دامغان قرار گرفت 

معلم سما در جمع منتخبان شهرستان دامغان قرار گرفت 

معلم پایه دوم ابتدایی مدرسه پسرانه سمای دامغان به عنوان یکی 2 از معلم نمونه شهرستان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، مریم ابراهیمیان معلم پایه دوم ابتدایی مدرسه پسرانه سمای دامغان به عنوان یکی از دو معلم نمونه شهرستان دامغان انتخاب شد.

ابوالفضل سهیلی مدیرکل سمای دامغان در گفت وگو با خبرنگار در این رابطه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما به عنوان بازو های اجرایی نظام آموزش عالی و آموزش و پرورش توانسته اند نقش بی بدیلی در نظام تعلیم و تربیت کشور ایفا کنند.

وی ادامه داد: انتخاب مریم ابراهیمیان به عنوان معلم نمونه، خبری مسرت بخش برای خانواده بزرگ سما و دانشگاه آزاد اسلامی است.

مدیرکل سمای دامغان عنوان کرد: کسب عنوان برتر توسط وی که قطعاً با شاخص های فراوانی ارزیابی شده و حایز آن شاخص ها بوده اند برای مجموعه سما و دانشگاه آزاد اسلامی مایه مباهات و افتخار است.

به گزارش دکتر شهاب، ابراهیمیان، معلم ابتدایی مدرسه پسرانه سما دامغان جزء یکی از دو معلم برتر شهرستان دامغان شناخته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معلم سما در جمع منتخبان شهرستان دامغان قرار گرفت " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معلم سما در جمع منتخبان شهرستان دامغان قرار گرفت "، کلیک کنید.