موزه ها شنبه تعطیل است – دکتر شهاب

موزه ها شنبه تعطیل است - دکتر شهاب

تمام موزه ها، کاخ ها و محوطه های تاریخی روز شنبه 15 اردیبهشت ماه همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) تعطیل است.

به گزارش دکتر شهاب، بنا بر بخشنامه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تمام موزه ها، کاخ ها و محوطه های تاریخی، شنبه 15 اردیبهشت ماه همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) تعطیل است.

ساعت بازدید از این موزه ها در روزهای غیر تعطیل از شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح تا 18 عصر و در روزهای پنج شنبه و جمعه از 9 صبح تا 20 شب است.

گروه موزه های دفینه، زیر مجموعه بنیاد مستضعفان، که شامل پردیس موزه ای دفینه، پردیس موزه ای شهدای رامسر (کاخ رامسر)، موزه زمان، موزه هنر ایران (کاخ مرمر)، موزه خودروهای تاریخی ایران، موزه نور و روشنایی یزد و موزه ملی هنرهای اصفهان است، مطابق سال های گذشته در روز شهادت امام جعفر صادق(ع) تعطیل هستند.

این موزه ها از روز یکشنبه 16 اردیبهشت، برنامه بازدید را طبق روال در پیش می گیرند.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موزه ها شنبه تعطیل است – دکتر شهاب" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موزه ها شنبه تعطیل است – دکتر شهاب"، کلیک کنید.