نقش و جایگاه شهدا در مسیر توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست

نقش و جایگاه شهدا در مسیر توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: نقش و جایگاه اساسی و ارزشمند شهدا در مسیر توسعه کشور بر هیچ کس پوشیده نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، اعضای هییت رییسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با خانواده شهید دانشجوی این واحد دانشگاهی دیدار کردند. 

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در این دیدار اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و تکریم این بزرگواران وظیفه ای دینی و انسانی است و باید ملاقات با اهل بیت شهدای معزز در راستای قدردانی از ایثارگری ها و ازخودگذشتگی های آنان به طور مستمر در دستور کار قرار گیرد.

 

کامبیز نرماشیری افزود: نقش و جایگاه اساسی و ارزشمند شهدا در مسیر توسعه کشور بر هیچ کس پوشیده نیست، قدردانی بابت همه ایثارگری و فداکاری های خانواده شهدا و تشکر از صبر، بردباری و خویشتن داری این عزیزان وظیفه همگان است.

نقش و جایگاه شهدا در مسیر توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست

 

دبیر هییت امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تبیین کرد: دانشگاه علاوه بر توجه به جایگاه شهدای کشور، باید نگاه ویژه و خاصی به خانواده شهدای دانشجو، به عنوان عضوی از این خانواده داشته باشد.

 

شهید رضا میر، دانشجوی مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بود که در تاریخ 24 تیرماه 1389 در حادثه تروریستی مسجد جامع زاهدان به درجه رفیع شهادت نایل و در ادامه این دیدار مدرک تحصیلی افتخاری شهید به خانواده این شهید اهدا و از مادر شهید تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش و جایگاه شهدا در مسیر توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش و جایگاه شهدا در مسیر توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست"، کلیک کنید.