هشدار نارنجی سازمان هواشناسی به تهرانی ها

هشدار نارنجی سازمان هواشناسی به تهرانی ها

آفتاب نیوز :

بر اساس هشدار سطح نارنجی نارنجی امروز فعالیت سامانه بارشی به همراه ناپایدارهای محلی تشدید می شود.

دکتر شهاب در خبری نوشت:فعالیت سامانه بارشی مخاطره رگبار باران، رعدوبرق، تگرگ و مه صاعقه به ویژه در نیمه شمالی پایتخت، وزش باد شدید تا خیلی شدید و گرد و خاک برای نیمه جنوبی تهران را به همراه خواهد داشت.

اثر مخاطره نیز اختلال در ناوگان حمل ونقل کاهش دید لغزندگی جاده ها، آب گرفتگی معابر جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه های فصلی صاعقه رخداد تگرگ خسارت به سازه های موقت از جمله بنرها، داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی، احتمال سقوط سنگ و خسارت به محصولات باغی و زراعی و احتمال ریزش سنگ در گردنه ها از جمله مخاطرات این سامانه بارشی است.

سازمان هواشناسی توصیه کرده مردم از سفرهای غیرضروری، پروازهای ورزشی و تفریحی بالگرد و هواپیماهای سبک، اتراق در حاشیه و بستر رودخانه ها و مسیل ها، فعالیت های کوهنوردی، چرای دام و تردد عشایر در حاشیه رودخانه ها و نواحی مرتفع خودداری کنند.

همچنین توصیه شده از استحکام سازه های موقت لایروبی کانال ها و آب روها اطمینان حاصل شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار نارنجی سازمان هواشناسی به تهرانی ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار نارنجی سازمان هواشناسی به تهرانی ها"، کلیک کنید.