هلاکت عضو گروهک تروریستی داعش در مرز عراق +جزییات

هلاکت عضو گروهک تروریستی داعش در مرز عراق +جزییات

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، «سید مجید میراحمدی» معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور، با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال در سراسر کشور بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد، تصریح کرد: در تمامی استان ها نسبت به سال قبل حضور باشکوه تر مردم را شاهد بودیم و این حضور با روند افزایشی همراه بود.

آنگونه که ایرنا روایت کرده، به گفته وی در استان های سیستان بلوچستان، کردستان و خوزستان و سایر استان ها مردم با مشارکت بالاتری در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و درصد افزایش بعد از جمع بندی توسط مسیولین امر اعلام خواهد شد.

میراحمدی بیان کرد: برخلاف همه نگرانی هایی که جریان های ضد انقلاب سعی کرد بعد از حادثه تروریستی کرمان برای مردم ایجاد کنند، مردم همیشه در صحنه انقلابی بدون هیجگونه نگرانی با شکوه تر و با عظمت بیشتری در راهپیمایی امسال شرکت کردند که این نوید مشارکت پرشور و قابل توجه مردم در انتخابات پیش رو را خواهد داشت.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در پاسخ به این سوال که آیا در طی این مدت مورد مشکوکی توسط دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی شده است یا خیر گفت: دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، تلاش های شبانه روزی و اقدامات گسترده و پیشگیرانه ای انجام دادند و تمام عناصر احتمالی که ممکن بود متصل به جریان های تروریستی باشند را تحت نظارت و کنترل داشتند.

وی این خبر را هم داد که در شب گذشته یک عنصر تروریستی داعش هنگام ورود از مرز عراق به داخل کشور در درگیری مسلحانه به درک واصل شد.

میراحمدی خاطر نشان کرد: باید از سربازان گمنام امام زمان تقدیر کرد که با هشیاری و تسلط کامل شرایط را کنترل کردند و اقدامات گسترده و شبانه روزی را به انجام رساندند. وزیر کشور و شورای امنیت جلسات را به صورت مستمر برگزار کرد و وظایف هر دستگاهی را مشخص کرد و دایما رصد و کنترل خود را داشت و و در سایه تلاش ها و هوشیاری ها و بیداری خود مردم تا این لحظه از مرز تا عمق کشور هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

219218

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هلاکت عضو گروهک تروریستی داعش در مرز عراق +جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هلاکت عضو گروهک تروریستی داعش در مرز عراق +جزییات"، کلیک کنید.