واکنش بانک ملت به خرید سهام باشگاه پرسپولیس +عکس

آفتاب نیوز :

شرکت های بورسی موظفند در راستای شفافیت اقتصادی و رعایت حقوق سهامداران، اطلاعات با اهمیت خودشان را در سامانه کدال (سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران بورس و فرابورس ایران) منتشر کنند. چهار روز قبل سازمان بورس با ارسال نامه ای به بانک ملت خواستار توضیح درباره اخباری مبنی بر قبول مالکیت پرسپولیس شد.

حالا این بانک که با نماد وبملت در بورس فعال است با ارسال نامه ای به اداره نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی سازمان بورس و اوراق بهادار نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. متن نامه را در زیر مشاهده می کنید:

موضوع نامه: شایعات مطرح شده درباره پیرامون تحصیل سهام باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

عطف اطلاعیه به شماره پیگیری 1173041 مورخ 1403/01/08 به استحضار می رساند با توجه به درج آگهی واگذاری سهام های باشگاه مذکور، مذاکراتی با چند بانک از جمله بانک ملت انجام گرفته و با توجه به چارچوب های قانونی و مقررات، در صورت رخداد با اهمیت متعاقباً اطلاع رسانی انجام خواهد گرفت.

این نامه با امضای سیدنقی شمسی عضو هییت عامل و معاون مدیرعامل در امور مالی بانک ملت تنظیم شده است.

واکنش بانک ملت به خرید سهام باشگاه پرسپولیس +عکس

واکنش بانک ملت به خرید سهام باشگاه پرسپولیس +عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش بانک ملت به خرید سهام باشگاه پرسپولیس +عکس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش بانک ملت به خرید سهام باشگاه پرسپولیس +عکس"، کلیک کنید.