واکنش معنادار پرز درباره خرید امباپه

واکنش معنادار پرز درباره خرید امباپه

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب؛ ریال مادرید امروز جشن قهرمانی لالیگای خود را برپا کرده و یکی از روزهای خاطره انگیز خود را سپری می کند. بعد از اهدای جام، ریالی ها راهی ساختمان شورای شهر شدند و در ادامه نیز به شهرداری رفتند جایی که آلمیدا، شهردار مادرید، انتظارشان را می کشید.

به گزارش ورزش سه، در بخشی از این مراسم، بازیکنان مورد استقبال کودکان ریالی قرار گرفتند و فلورنتینو پرز نیز دقایقی برای آنها حرف زد. رییس در بخشی از حرف هایش خطاب به کودکان گفت: «دوست دارید چه بازیکنی برایتان بخرم؟»

پاسخ واضح بود و همه فریاد زدند: «امباپه، امباپه.» پرز نیز با خنده و تکان دادن سر واکنش نشان داد.

در ادامه شهردار نیز به همین نکته اشاره کرد و گفت: «در حضور کودکان هستیم و آنها پاسخ رییس را با فریادهای امباپه دادند. بچه ها همیشه حرف راست را می زنند.»

لازم به ذکر است که امباپه جمعه جدایی خود از پی اس جی را رسمی کرد و بعد از فینال لیگ قهرمانان انتقالش به ریال نیز جنبه رسمی خواهد گرفت.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش معنادار پرز درباره خرید امباپه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش معنادار پرز درباره خرید امباپه"، کلیک کنید.