واکنش چمران به قطع درختان چیتگر: هیچ احمقی پیدا نمی شود درختی را در این محل قطع کند!

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

واکنش چمران به قطع درختان چیتگر: هیچ احمقی پیدا نمی شود درختی را در این محل قطع کند!

رییس شورای شهر تهران در ارتباط با انتشار اخباری مبنی بر قطع تعدادی درخت در بوستان چیتگر گفت: قطعا هیچ احمقی پیدا نمی شود درختی را در این محل قطع کند! اما وقتی درخت به دلایلی خشک می شود هر فردی هم اظهار نظری می کند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران امروز پیش از آغاز دویست و سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به اینکه ابتدا نطق پیش از دستور توسط اعضای شورای شهر تهران قرایت خواهد شد و در ادامه انتخاب دو نفر از اعضای شورای شهر تهران به عنوان اعضای کمیسیون ماده 14 در دستور کار قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: تعیین بهای خدمات مراکز فرهنگی هنری شهرداری تهران و همچنین نامگذاری برخی از معابر از دیگر دستور جلسات شورای شهر تهران محسوب می شود.

ساخت هتل با شرایط خاص در برخی از بوستان های جنگلی انجام خواهد شد

رییس شورای شهر تهران در ارتباط با احداث هتل از سوی شهرداری تهران در برخی از بوستان های جنگلی تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع هنوز چیزی به شورای شهر ارسال نشده است، البته پیشنهاداتی از سوی وزارت میراث فرهنگی مطرح شده که تا با توجه به کمبود هتل در تهران، اقدام به هتل سازی شود.

چمران در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه ساخت هتل بنا نیست در پارک ها انجام شود چرا که همانطور که اعلام شده در پارک ها فقط مواردی از جمله کتابخانه، مسجد، نمازخانه و یا بناهای تاسیساتی احداث خواهد شد، توضیح داد: ساخت هتل با شرایط خاص در برخی از بوستان های جنگلی انجام خواهد شد.

وی در واکنش به صحبت های اخیر شهردار تهران مبنی بر ساخت تونل شهید متوسلیان و احداث دو خط تراموا در پایتخت گفت: هنوز در ارتباط با احداث این موارد طرحی به شورا نیامده و قطعا احداث تونل شهید متوسلیان و تراموا نیاز به تایید شورای شهر تهران دارد.

اجرای پروژه تونل شهید متوسلیان با مشارکت بخش خصوصی خواهد بود

رییس شورای شهر تهران در بخش دیگر ضمن اشاره به اینکه برای تونل شهید متوسلیان در بودجه سال 1403 اعتباراتی جهت مطالعه پیش بینی شده، متذکر شد: احداث این تونل از ادوار گذشته نیز مطرح بود اما چون اجرای این پروژه بزرگ منابع زیادی را نیاز داشت اجرا نشده و قطعا اجرای این پروژه با مشارکت بخش خصوصی خواهد بود.

چمران همچنین در ارتباط با اظهارنظر شهردار تهران مبنی بر ورود واگن های چینی از بهمن ماه به صورت تدریجی افزود: ان شاءالله پله پله موارد مورد نظر در ارتباط با واگن های چینی نیز پیگیری و اجرا شود و شاهد ورود واگن ها باشیم.

انتقال آرادکوه به جاده قم 

وی در ارتباط با صحبت های استاندار تهران مبنی بر انتقال آرادکوه به جاده قم گفت: هنوز پیشنهادی برای این موضوع به شورا ارسال نشده است.

رییس شورای شهر در بخش دیگر ضمن بیان اینکه این مسیله از گذشته نیز مطرح بوده و مکان یابی شده است ضمن اینکه قرار نیست این مکان رسانه ای شود، ابراز داشت: همانطور که گفته شد این موضوع در حد یک پیشنهاد است.

واکنش رییس شورای شهر به قطع درختان در بوستان چیتگر

رییس شورای شهر تهران همچنین در ارتباط با انتشار اخباری مبنی بر قطع تعدادی درخت در بوستان چیتگر تصریح کرد: قطعا هیچ احمقی پیدا نمی شود درختی را در این محل قطع کند! اما وقتی درخت به دلایلی خشک می شود هر فردی هم اظهار نظری می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش چمران به قطع درختان چیتگر: هیچ احمقی پیدا نمی شود درختی را در این محل قطع کند!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش چمران به قطع درختان چیتگر: هیچ احمقی پیدا نمی شود درختی را در این محل قطع کند!"، کلیک کنید.