وعده رییس اتحادیه بارفروشان برای قیمت پیاز/یک کیلو پیاز چند؟

وعده رییس اتحادیه بارفروشان برای قیمت پیاز/یک کیلو پیاز چند؟

اکبر یاوری با بیان اینکه به دلیل بارندگی های شدید در مناطق جنوبی کشور از جمله جنوب کرمان اجازه برداشت پیاز چند روزی به کشاورزان داده نشد، اظهار کرد: همین موضوع باعث شد که قیمت پیاز افزایشی شود.

به نقل از دکتر شهاب، وی افزود: اما در حال حاضر قیمت پیاز روند کاهشی به خود گرفته است و با گرم تر شدن هوا و به دست آمدن پیازهای شهرستان های دیگر قیمت ها باز هم کاهشی خواهد شد.

رییس اتحادیه صنف بارفروشان تهران تصریح کرد: در حال حاضر قیمت عمده فروشی پیاز دزفول در میدان مرکزی میوه و تره بار کیلویی 10 تا 14 هزار تومان و پیاز جیرفت نیز 17 تا 24 هزار تومان است.

وی در پایان گفت: روزانه 350 تا 400 تن پیاز به تهران وارد می شود. مصرف تهران نیز حدود 250 تن است. این یعنی روزانه حدود 100 تن نیز پیاز مازاد در تهران داریم.

حدود دو هفته ای می شود که قیمت پیاز در برخی مناطق افزایش یافته و بعضا به کیلویی بیش از 30 هزار تومان و در برخی مناطق تا 40 هزار تومان هم رسیده بود.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده رییس اتحادیه بارفروشان برای قیمت پیاز/یک کیلو پیاز چند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده رییس اتحادیه بارفروشان برای قیمت پیاز/یک کیلو پیاز چند؟"، کلیک کنید.