وعده مسئولان جهت رفع مشکل کمبود آب شهرک پیشرفته‌ گلخانه‌ای ارنان مهریز

وعده مسئولان جهت رفع مشکل کمبود آب شهرک پیشرفته‌ گلخانه‌ای ارنان مهریز

دکتر شهاب/یزد سرپرست فرمانداری مهریز درخصوص رفع مشکل کمبود آب شهرک گلخانه‌ای بهشت ارنان قول پیگیری داد.

«احمد آخوندی» در بازدید از شهرک گلخانه‌ای بهشت ارنان که از شهرک‌های پیشرفته گلخانه‌ای کشور محسوب می‌شود، گفت: شهرستان مهریز در حوزه کشاورزی و دامی از ظرفیت‌های فراوانی برخوردار است و در بعضی تولیدات کشاورزی و دامی رتبه اول استان و حتی کشور را داراست.

وی افزود: با توجه به ظرفیت بالای تولیدات کشاورزی، توجه و رسیدگی به موانع و مشکلات این بخش از حساسیت خاصی برخوردار است.

این مسئول از رفع مشکل کمبود آب گلخانه داران بهشت ارنان خبر داد و گفت: موضوع کمبود آب مجتمع گلخانه‌ای بهشت ارنان به زودی در ستاد تسهیل شهرستان مطرح و تصمیم گیری می‌شود.

آخوندی همچنین پای درد دل دامداران مجتمع دامداری روستای عبدالله آباد نشست و قول تامین برق و راه دسترسی این مجموعه را به دامداران داد.

«محمدمهدی شطرنجی» مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان هم در جریان این بازدید، گفت: این بازدیدها در راستای اجرای تعهدات سند یزد نوین انجام گرفت.

وی افزود: تاکنون ۶۰ درصد تعهدات در این راستا انجام گرفته و امیدواریم تا پایان سال، تعهدات سند یزد نوین محقق شود.

به گزارش دکتر شهاب، فاز نخست این شهرک گلخانه‌ای مرداد ماه سال ١٣٩٩ در سطح ۱۵ هکتار با اعتباری بالغ بر ۷۸۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۰۰ نفر به دستور رئیس جمهور شهید و با حضور وزیر جهادکشاورزی و مسئولان کشوری و استانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وعده مسئولان جهت رفع مشکل کمبود آب شهرک پیشرفته‌ گلخانه‌ای ارنان مهریز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وعده مسئولان جهت رفع مشکل کمبود آب شهرک پیشرفته‌ گلخانه‌ای ارنان مهریز"، کلیک کنید.