ولکنش سازمان غذا و دارو به خبر رعایت حجاب در داروخانه ها

ولکنش سازمان غذا و دارو به خبر رعایت حجاب در داروخانه ها

آفتاب نیوز :

روابط عمومی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه سخنان اخیر رییس سازمان غذا و دارو ناظر بر پوشش حرفه ای کادر داروخانه بوده و تنظیم کننده خبر از گفتار به متن دچار اشتباه محتوایی شده است؛ اظهار کرد: دستورالعمل نحوه پوشش داروخانه ها بر اساس چک لیست های بازرسی، ارزشیابی و حرفه ای و به منظور تفکیک پرسنل و مسیول فنی است.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو ضمن انتقاد از رسانه های معاند و افراد مغرض که مسایل سلامت و حرفه ای را به منظور سیاه نمایی، دستاویز حمله به باور های دینی قرار می دهند گفت: حداقل سواد رسانه ای به خوبی متوجه است که اغراق کاریکاتوری اخبار، ضمن آسیب به منبع خبر رفته رفته آنان را از حیث اعتبار تهی و از اعتماد مخاطب بیرون می کند.

لازم به ذکر است روز گذشته برخی رسانه ها به نقل از رییس سازمان غذا و دارو نوشته بودند: سازمان غذا و دارو از نخستین مجموعه هایی بود که به موضوع رعایت پوشش ورود کرد و به همین دلیل اصول رعایت پوشش در داروخانه را ابلاغ کرد. اگر یک داروخانه نسبت به رعایت هنجار ها اقدام نکند، در وهله نخست تذکر داده می شود و اگر تذکر تاثیری نداشته باشد موارد بازدارنده در خصوص داروخانه متخلف اجرا می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ولکنش سازمان غذا و دارو به خبر رعایت حجاب در داروخانه ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ولکنش سازمان غذا و دارو به خبر رعایت حجاب در داروخانه ها"، کلیک کنید.