پزشکیان: مشارکت مردم مشت بر کسانی است که با رفتارشان مشکلات را ایجاد کرده‌اند

پزشکیان: مشارکت مردم مشت بر کسانی است که با رفتارشان مشکلات را ایجاد کرده‌اند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشارکت مردم به طور قطع مشت محکمی به دهان هم یاوه گویان خارجی خواهد بود که ایران ما را در تفرقه، تضاد و اختلاف می خواهند و نیز مشت بر کسانی است که با رفتارشان این مشکلات را در جامعه ایجاد کرده‌اند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه سه شنبه در جمع حامیان خود در سالن فجر کرمان حضور یافت و با اشاره به ویژگی های کرمان و کرمانی ها گفت: سلام بر شهید باهنر، موحدی کرمانی و سلام بر شما عزیزان و بزرگواران که در این سالن حضور دارید؛ من یک جا این حرف را زدم، من یک فردی مثل شما هستم اگر زیاد از من تعریف کنید یک مرتبه توهم مرا برمی دارد و خیال می کنم که کسی شده ام، لطفاً زیاد تعریف نکنید.

وی افزود: اگر کاری از دست ما بر بیاید تلاش بر این خواهیم کرد که همراه با شما ایرانی سربلند بسازیم.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: من یکی از بندگان ضعیف خدا در خدمت شما و خدمتگزار شما هستم، با توکل به خدا با شما ایرانی سربلند و عزیز در منطقه و کشور خواهیم ساخت.

پزشکیان اظهار داشت: امروز در حقیقت روز ولایت و غدیر خم بود؛ نگاه، باور و اعتقاد من وصیت کبری است، مشکل ما این است که به آنچه حضرت علی (ع) و خدا در قرآن گفته عمل نمی‌کنیم، اگر عمل می کردیم این بلاها بر سر این جامعه نمی آمد.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری عنوان کرد: حضرت علی (ع) در وصیتش در همین قدم اول توصیه به تقوا می کند و می گوید دنبال دنیا راه نیفت، اگر دنیا دنبال تو راه بیفتد. از این دنیا چیزی از شما گرفتند تاسف نخور، بعد حضرت علی (ع) می گوید چه کسی می تواند حق بگوید و از حق مظلوم دفاع کند؟؛ چه کسی می تواند در مقابل ظالمان، زورگویان و توهین گران بایستد؟؛ آن کسی که وابسته به پست، مقام، قدرت و پول نباشد.

پزشکیان خاطرنشان کرد: آن کسی می تواند از مردم دفاع کند و پشت مظلومان بایستد که طرفدار مظلوم باشد و پست و مقام فریبش ندهد.

این نامزد انتخابات توضیح داد: برای اینکه اگر منِ نوعی به عنوان نماینده بترسم که از حق مردم دفاع کنم چون شاید فردا رد صلاحیت شوم، محافظه کار می شوم.

پزشکیان در ادامه بیان داشت: بزرگان شما برای کشور افتخار آفریدند اگر فعالیت‌های هاشمی رفسنجانی در دوره مسئولیتش نبود، ایران به اینجا نمی‌رسید. باید قدردان بزرگان باشیم.

وی افزود: ما قدر بزرگان را می‌دانیم، آمده‌ایم مظلومیت و محرومیت ها را از بین ببریم. باید حق به حق دار برسد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد:‌این مردم هستند که تصمیم می‌گیرند کدام مسئولان بر منصب بنشینند.

پزشکیان ادامه داد: ای مردم، ظالمانی که در جامعه خواستند به مردم ظلم کنند، این نماینده و مسئول است که باید فریاد بکشد و در مقابل ظالم بایستد.

وی افزود: آنچه که ما و شما (مردم) می توانیم در زندگی پیگیری کنیم مطالبه حق است و عدالت؛ حق مردم و آنچه در جامعه وجود دارد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: همه کسانی که اینجا (استان کرمان) زندگی می کنند و بزرگان شما برای کشور ما افتخار خلق آفریدند، کاری که هاشمی رفسنجانی در دوره مسئولیتش انجام داد، اگر نبود، ایران به اینجا نمی رسید.

پزشکیان تاکید کرد: باید قدر این بزرگان را دانست، نامردی است اگر آدم قدر خدمتگزاران خودش را نداند و فراموش کند یا کسانی که برای مملکت زحمت کشیده اند را نادیده بگیرد.

وی با بیان اینکه ما آماده ایم قدر بزرگانمان را بدانیم، اظهارداشت: مظلومیت و محرومیت های جامعه را باید از بین ببریم؛ ما باید کاری کنیم که حق به حق دار برسد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: نباید اجازه دهیم عده ای خاص قدرت را به دست بگیرند و هرچه دلشان خواست انجام دهند، بعد از طرف مردم هم بگویند مردم اینطوری می گویند یا آنگونه هستند که آنها می گویند.

پزشکیان بیان کرد: در گفت وگوها (مناظرات)، یکی از آقایان گفت – بازهم البته از این حرف ها می زنند- گفت که نمی گذارم شما رئیس جمهور شوید؛ همان موقع گفتم شما نه خدایید و نه مردم، این مردم هستند که تایید خواهند کرد چه کسی باید قدرت را به دست بگیرد.

وی با اشاره به اینکه این مردم هستند که تصمیم خواهند گرفت چه کسی جرات دارد در خیابان به دختران و زنان ما توهین و بی حرمتی کند، افزود: حضرت علی(ع) که امام ماست و مدعی هستیم شیعه او هستیم، می گوید دلیل اینکه یک حاکمیت یا مسئولی درست یا غلط است، این است که مردم پشت سر او چه می گویند، حاکمان و مسئولان خدمتگزاران مردم هستند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم اگر اینها (مسئولان) را قبول نکنند، حق نشستن در آنجا را ندارند، این حق مردم است که تصمیم بگیرند چه کسی باید بیاید چه کسی نباید بیاید. اینها تصور می کنند آنجا نشستند و باید برای مردم تصمیم بگیرند.

پزشکیان تاکید کرد: حضور و وجود شما و مشارکت شما به طور قطع مشت محکمی به دهان هم یاوه گویان خارجی خواهد بود که ایران ما را در تفرقه، تضاد و اختلاف می خواهند و نیز مشت بر کسانی است که با رفتارشان این مشکلات را در جامعه ایجاد کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پزشکیان: مشارکت مردم مشت بر کسانی است که با رفتارشان مشکلات را ایجاد کرده‌اند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پزشکیان: مشارکت مردم مشت بر کسانی است که با رفتارشان مشکلات را ایجاد کرده‌اند"، کلیک کنید.