پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور با 152 تیم و مرکز عملیاتی هلال احمر خراسان جنوبی

پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور با 152 تیم و مرکز عملیاتی هلال احمر خراسان جنوبی

دکتر شهاب/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 152 تیم و مرکز عملیاتی این جمعیت، مراسم تشییع پیکر شهید جمهور آیت الله رییسی در بیرجند را پوشش امدادی می دهند.

محمدعلی کاوسی، امروز دوم خرداد به رسانه ها گفت: 152 تیم و مرکز عملیاتی 4 نفره فردا برای پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید آیت الله رییسی در بیرجند آماده باش هستند. 

وی از حضور 64 تیم هلال احمر در مسیر مراسم و آماده باش 50 تیم عملیاتی به عنوان پشتیبان همزمان با صبح روز پنجشنبه در مراسم تشییع شهید راه خدمت خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی تصریح کرد: 10 خودروی آمبولانس، هفت خودروی نجات، یک کامیونت، سه موتور سیکلت، یک خودروی ارتباطات و دو بالگرد از جمله ناوگان امدادی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این مراسم خواهد بود. 

کاووسی گفت: تعداد 608 امدادگر و نجات گر جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این مراسم ارایه خدمت خواهند کرد.

وی ادامه داد: همچنین از استان های معین سیستان وبلوچستان و کرمان تیم های پشتیبان به مراسم اعزام می شوند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: دو آمبولانس از استان سیستان وبلوچستان و دو آمبولانس از استان کرمان نیز جهت ارایه خدمات احتمالی در مراسم روز پنجشنبه حضور خواهند داشت.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور با 152 تیم و مرکز عملیاتی هلال احمر خراسان جنوبی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوشش امدادی مراسم تشییع پیکر شهید جمهور با 152 تیم و مرکز عملیاتی هلال احمر خراسان جنوبی"، کلیک کنید.