پیش بینی قیمت طلا و سکه 24 خرداد 1403/ طلای جهانی بازار ایران را صعودی می کند؟

پیش بینی قیمت طلا و سکه 24 خرداد 1403/ طلای جهانی بازار ایران را صعودی می کند؟

به گزارش دکتر شهاب ،قیمت دلار در روز چهارشنبه اندکی عقب نشست. در همین حال قیمت طلای جهانی هم در مسیر نزولی بازگشایی شد و تا پایان معاملات بازار طلای ایران کاهشی بود.

تجارت نیوز در خبری نوشت:با این حال روند قیمت ها در بازار طلا و سکه نوسانی و عموما افزایشی بود. سکه تمام بهار آزادی تنها سکه کاهشی بازار بود اما سکه امامی نیز در اغلب ساعت ها رشد داشت.

دیگر قطعات سکه غیر از سکه گرمی نیز که در تمام ساعات معاملاتی ثابت ماند، مسیر صعودی را تجربه کردند.

قیمت سکه امامی روز چهارشنبه 40 میلیون و 210 هزار تومان شد. سکه بهار آزادی 36 میلیون و 890 هزار تومان شد و نیم سکه به 22 میلیون و 800 هزار تومان رسید.

قیمت ربع سکه نیز در کانال 14 میلیون و 800 هزار تومان قرار گرفت و قیمت سکه گرمی در سطح 6 میلیون و 900 هزار تومان ثابت ماند.

قیمت طلای 18 عیار هم روز چهارشنبه رشد کرد و به سه میلیون و 320 هزار تومان رسید. قیمت مثقال طلای 18 عیار هم 14 میلیون و 381 هزار تومان شد.

گفتنی است قیمت اونس جهانی طلا تا لحظه تنظیم این گزارش 2331 دلار است.

پیش بینی قیمت طلا و سکه

قیمت طلا و سکه در بیشتر روزهای هفته اخیر کاهشی بوده است. بر همین اساس به نظر می رسد همین روند نزولی از سوی سرمایه گذاران و خریداران پلکانی به عنوان فرصت ورود شناسایی شده و تقاضا در بازار روز چهارشنبه را بالا برده است که به تبع آن، قیمت ها نیز افزایشی شدند.

بر همین اساس به نظر می رسد در صورتی که روند تقاضا افزایشی باشد، قیمت طلا و سکه نیز فعلا نوسانات صعودی اندکی را تجربه کند؛ با این تبصره که نگاه معامله گران باید به سمت قیمت دلار و قیمت اونس جهانی طلا دوخته شود.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی قیمت طلا و سکه 24 خرداد 1403/ طلای جهانی بازار ایران را صعودی می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی قیمت طلا و سکه 24 خرداد 1403/ طلای جهانی بازار ایران را صعودی می کند؟"، کلیک کنید.