پیکر شهید مسعود کرمی در کرمانشاه تشییع شد

پیکر شهید مسعود کرمی در کرمانشاه تشییع شد

به گزارش خبرنگار دکتر شهاب کرمانشاه، مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت، سرهنگ مسعود کرمی، عصر روز گذشته چهارشنبه (دوم خردادماه) با حضور اقشار مختلف مردم شهیدپرور کرمانشاه، خانواده های معظم شهدا، همرزمان و همکارانش و فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح برگزار شد.

در این مراسم پیکر سرهنگ دوم شهید کرمی پس از اقامه نماز توسط حجت الاسلام و المسلمین غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، از مقابل مسجد جامع تا میدان آزادی تشییع شد.

در این مراسم تشییع کنندگان با شعارهای «این گل پرپر ماست، هدیه به رهبر ماست» ، «نیروی انتظامی، تسلیت تسلیت» و«ما همه سرباز توییم خامنه ای، گوش به فرمان توییم خامنه ای» پیکر شهید کرمی را تشییع کردند.

پس از آن، پیکر شهید سرهنگ دوم مسعود کرمی برای خاکسپاری به گلزار شهدای کرمانشاه منتقل شد.

سرهنگ دوم مسعود کرمی اهل کرمانشاه و از کارکنان انتظامی تهران بود که شامگاه یکشنبه، 30 اردیبهشت همراه با نفر دیگر از همرزمان خود در درگیری با شرور مسلح به شهادت رسید.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیکر شهید مسعود کرمی در کرمانشاه تشییع شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیکر شهید مسعود کرمی در کرمانشاه تشییع شد"، کلیک کنید.