کتاب تازه امین فقیری در نمایشگاه کتاب

کتاب تازه امین فقیری در نمایشگاه کتاب

مجموعه داستان و نمایشنامه «آب ناز؛ پنج و دو نمایشنامه» نوشته امین فقیری به تازگی منتشر شده و در نمایشگاه عرضه می شود.

به گزارش دکتر شهاب، این مجموعه داستان در 186 صفحه با شمارگان 500 نسخه و بهای 280 هزار تومان در نشر آفتابکاران راهی بازار نشر شده است.

«آب ناز»، «کوه برفی»، «عطا»، «تراکتور» و «گل گاوزبان به علاوه نبات»  داستان های و «سَقّزی» و «گرما» نمایشنامه هایی هستند که در این کتاب منتشر شده است.

در نوشته پشت جلد کتاب درباره امین فقیری نوشته است: امین فقیری، نویسنده، نمایشنامه نویس و منتقد ادبی اهل شیراز بیش از چند دهه است که می نویسد. او سال ها در کنار کار معلمی به حرفه روزنامه نگاری پرداخت. فقیری همراه محمود دولت آبادی برنده لوح زرین بهترین نویسنده بیست سال داستان نویسی ایران در سال 1376 شد. انتشارات آفتابکاران پیش از این رمان «ظلما شب یلدا» را از امین فقیری منتشر کرد.

 پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کتاب تازه امین فقیری در نمایشگاه کتاب" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کتاب تازه امین فقیری در نمایشگاه کتاب"، کلیک کنید.