کتاب های روایت پیشرفت آبادیران رونمایی شد

با حضور معاون علمی رییس جمهور؛

کتاب های روایت پیشرفت آبادیران رونمایی شد

کتاب های روایت پیشرفت با هدف ارایه گزارش پیشرفت آبادیران با حضور معاون علمی رییس جمهور رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری دکتر شهاب، دومین نمایشگاه ایادیران که از صبح امروز با حضور روح الله دهقانی فیروز آبادی، دکتر صباغیان قایم مقام کمیته امداد امام خمینی، مهندس عبودتیان، دستیار رییس جمهور در امر مردمی سازی و علی آقا محمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

برنامه ملی «آبادیران» با شعار نوآوری برای آبادانی در دوره چهارم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان طراحی شده است. این برنامه با هدف پیشرفت و آبادانی کشور به دنبال «رفع چالش های مناطق محروم و روستایی»، «ایجاد اشتغال پایدار» و «توسعه زنجیره ارزش ظرفیت های بومی مناطق کمتر برخوردار» با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور و سایر ارکان زیست بوم نوآوری و فناوری است.

 در برنامه ملی آبادیران همه نهاد های دولتی و غیر دولتی فعال در آبادانی و پیشرفت ایران همچون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، کمیته امداد امام خمینی (ره) و … به دنبال توانمندسازی و ارتقای مناطق کمتر برخوردار با استفاده از دانش، فناوری و نوآوری خواهند بود.

در حاشیه دومین نمایشگاه ایادیران از کتاب های روایت پیشرفت که به همت معاونت علمی تهیه شده بود، رونمایی شد. این کتاب ها شامل گزارش اولین مرکز اشتغال آبادیران در بیرجند، گزارش دانش کشاورزی به روایت 7 بانوی کارآفرین، کتابچه نیازمندی های فناورانه آبادیران، کتابچه زیست بوم فناوری و نوآوری برای آبادانی ایران می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کتاب های روایت پیشرفت آبادیران رونمایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کتاب های روایت پیشرفت آبادیران رونمایی شد"، کلیک کنید.