کلاهبرداری 1000 میلیاردی از 146 نفر به بهانه پیش فروش خودرو – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

کلاهبرداری 1000 میلیاردی از 146 نفر به بهانه پیش فروش خودرو - خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری دکتر شهاب، سردار محمد قنبری، رییس پلیس آگاهی فراجا گفت: در پی گزارشی از پلیس آگاهی کرمانشاه و در پی وصول پرونده های متعدد مبنی بر اینکه شخصی به هویت معلوم که مالک نمایشگاه خودرو بوده ابتدا شرکتی را در زمینه پیش فروش و تامین قطعات خودرو در سطح شهرستان های این استان تاسیس و سپس با تنظیم قراردادهای صوری در خصوص واگذاری خودرو و قطعات خودرو فعالیت خود را انجام داده است.

وی افزود: این فرد شیاد پس از جلب اعتماد شهروندان از تعداد 146 نفر متقاضی مبلغ یک هزار میلیارد ریال اخاذی و سپس متواری شده است.

رییس پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و کثرت افراد مال باخته بلافاصله پیگیری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری استان کرمانشاه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با تلاش و اقدامات پلیسی کارآگاهان محل اختفای این کلاهبردار در استان تهران شناسایی شد، گفت: ضمن هماهنگی با مراجع قضایی متهم دستگیر و در بازجویی های انجام شده به انجام کلاهبرداری و اخاذی از شهروندان در سطح استان و شهرستان های آن اعتراف و با قرار صادره روانه زندان شد.

سردار قنبری به شهروندان توصیه کرد: ساده ترین و موثرترین راه مقابله با اقدامات مجرمانه افزایش سطح آگاهی است که از مردم توقع داریم هشدارهای پلیس آگاهی را جدی بگیرند و همواره مراقب ترفند کلاهبرداران و سودجویان باشند و حتماً اینگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلاهبرداری 1000 میلیاردی از 146 نفر به بهانه پیش فروش خودرو – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلاهبرداری 1000 میلیاردی از 146 نفر به بهانه پیش فروش خودرو – خبرگزاری دکتر شهاب | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.