کنعانی: در روند مردمسالاری و مقابله با تروریسم در کنار پاکستان خواهیم بود

گروه سیاست خارجی خبرگزاری آنلاین دکتر شهاب؛ هدف تروریست ها به چالش کشیدن «روند مردمسالاری» در پاکستان و بر هم زدن «آرامش انتخابات» در این کشور است، این را سخنگوی وزارت امور خارجه ایران امروز (پنجشنبه) 19 بهمن ماه در واکنش به اقدامات تروریستی اخیر در پاکستان اعلام کرد.

ناصر کنعانی در این رابطه اقدامات تروریستی اخیر در پاکستان و در آستانه انتخابات سراسری در این کشور که از صبح امروز تحت تدابیر شدید امنیتی آغاز شد را محکوم کرد.

کنعانی: در روند مردمسالاری و مقابله با تروریسم در کنار پاکستان خواهیم بود

 

انتخابات سراسری در پاکستان در حالی امروز در سراسر این کشور آغاز شد که روز گذشته دو انفجار در نزدیکی دفاتر نامزدهای انتخابات در بلوچستان پاکستان رخ داد و براساس آخرین آمار 28 نفر کشته و بیش از ده ها زخمی به همراه داشت. وزارت کشور پاکستان در بیانیه ای اعلام کرد که با توجه به افزایش رخدادهای تروریستی، «برای محافظت از قوانین و برقراری نظم عمومی و مقابله با تهدیدات» تصمیم به قطع خدمات تلفن همراه در سراسر پاکستان گرفته شده است.

کنعانی: در روند مردمسالاری و مقابله با تروریسم در کنار پاکستان خواهیم بود

 

 مجلس ملی پاکستان دارای 336 کرسی است که 266 نفر از نمایندگان به صورت مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند و 70 کرسی دیگر نیز به زنان و اقلیت های مذهبی اختصاص داده شده است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی همچنین گفت که جمهوری اسلامی ایران در روند مردم سالاری و مقابله با پدیده شوم تروریسم، در کنار دولت و ملت دوست، همسایه و برادر پاکستان است.

پایان پیام/
شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنعانی: در روند مردمسالاری و مقابله با تروریسم در کنار پاکستان خواهیم بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنعانی: در روند مردمسالاری و مقابله با تروریسم در کنار پاکستان خواهیم بود"، کلیک کنید.