یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و مقابله مقاومت با آنها

یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و مقابله مقاومت با آنها

نیروهای مقاومت فلسطین با یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به مناطقی از کرانه باختری مقابله کردند.

به گزارش دکتر شهاب، گردان جنین وابسته به سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، اعلام کرد: مبارزان مقاومت با نیروهای اشغالگر در شهر جنین و اردوگاه آن با گلوله و بمب مقابله کردند.

طبق گزارش خبرگزاری معا، نیروهای رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه ایست بازرسی «بیت فوریک» در شرق نابلس را بستند و مانع عبور شهروندان شدند.

به گفته هلال احمر فلسطین یک دختر بچه فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی طی یورش این نیروها به شهر جنین زخمی شد.

ارتش رژیم صهیونیستی به تعدادی از محله های شهر جنین در شمال کرانه باختری یورش برد. همچنین درگیری های شدیدی میان اعضای مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر در تعدادی از محله های شهر جنین رخ داد.

این نیروها به شهرک «کفردان» در شهرستان جنین یورش بردند و چهار فلسطینی از جمله یک وکیل را بازداشت کردند. نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین اقدام به تخریب زیرساخت این شهرک کردند.

شاهدان عینی گفتند درگیری های مسلحانه ای بین اعضای مقاومت فلسطین و نیروهای رژیم صهیونیستی که به همراه یک بولدوزر نظامی به شهرک «برقین» در غرب شهر جنین یورش برده بودند، رخ داد.

به گفته منابع، نیروهای رژیم صهیونیستی طی یورش به شهر رام الله 50 فلسطینی را بازداشت کردند. این نیروها به تعدادی از منازل فلسطینی در روستای «المغیر» در شمال شهر رام الله یورش بردند.

در استان نابلس هم نیروهای رژیم صهیونیستی به چندین منطقه و محله در این شهر یورش بردند.

همچنین درگیری هایی بین جوانان فلسطینی و نیروهای رژیم صهیونیستی بعد از یورش به اردوگاه آوارگان «الفوار» در جنوب شهر الخلیل رخ داد. نیروهای اشغالگر همچنین به شهرک «بیت امر» در شمال شهر الخلیل یورش بردند و همچنین اردوگاه عقبه جبر در شهرستان اریحا هم از یورش صهیونیست ها در امان نماند.

از زمان آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در هفتم اکتبر، ارتش رژیم صهیونیستی عملیات خود را در کرانه باختری افزایش داده که صدها شهید و هزاران مجروح بر جای گذاشته است.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و مقابله مقاومت با آنها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به کرانه باختری و مقابله مقاومت با آنها"، کلیک کنید.