یک برزیلی در راه تراکتور

یک برزیلی در راه تراکتور

مدیرعامل باشگاه تراکتور می گوید این تیم برای به دنبال جایگزینی برای «محمد قنبری» است.

به گزارش دکتر شهاب، «هوشنگ نصیرزاده» در رابطه با آخرین وضعیت تراکتور اظهار کرد: فعلاً درخواست کادرفنی تیم برخلاف برخی گمانه زنی ها، هافبک دفاعی و یا فوروارد نیست، می خواهیم بازیکنی در پست وینگر را برای جایگزینی محمد قنبری جذب کنیم. کادرفنی در اردوی ترکیه بازیکنان مختلفی را در پست هافبک دفاعی محک زده و مشکلی از این حیث وجود ندارد. یادمان نرفته که بازیکنی همچون رضا اسدی با تغییر پست، به موفقیت های کنونی دست یافته است.

او با اشاره به مصدومیت و عمل جراحی قنبری، افزود: احتمالاً او را تا پایان فصل در اختیار نداشته باشیم. جذب بازیکن خارجی برای تیم متفاوت تر از بازیکن داخلی است. بازیکن خارجی تا زمانی که قرارداد بسته نشود، نمی آید. قرارداد «رومل کیوتو» را نیز بر اساس سوابق گذشته به گونه ای منعقد کرده بودیم که در صورت عدم رضایت کادرفنی، از تیم جدا شود. بازیکن خیلی خوبی بود، ولی به مرز آمادگی نرسیده بود.

نصیرزاده ادامه داد: حضور چند بازیکنی که در فضای مجازی نامی از آن ها برده می شود، صحت ندارد. فعلاً بازیکن برزیلی که در لیگ تایلند بازی می کند، مدنظرمان قرار دارد.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک برزیلی در راه تراکتور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک برزیلی در راه تراکتور"، کلیک کنید.