4 پروژه در بندر امیرآباد به ارزش بیش از 255 میلیارد تومان افتتاح شد

4 پروژه در بندر امیرآباد به ارزش بیش از 255 میلیارد تومان افتتاح شد

دکتر شهاب/مازندران وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان مازندران ضمن بازدید از بندر امیرآباد، 4 پروژه بندری به ارزش بیش از 255 میلیارد تومان را افتتاح کرد.

بر اساس اعلام مدیر کل بندر امیرآباد 2 پروژه از این 4 پروژه با سرمایه بخش خصوصی و 2 پروژه دیگر نیز جزو پروژه های سرمایه ای و دولتی بود که در سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به استان افتتاح شد.

پروژه های بندری افتتاح شده با سرمایه بخش خصوصی شامل کارخانه تولید خوراک دام و طیور برای شرکت آرین پروتیین سویای پارس به ظرفیت 48 هزار تن، با اشتغالزایی 30 نفر و پروژه احداث مخازن روغن خوراکی متعلق به شرکت آرین پروتیین سویای فارس، با اشتغالزایی 110 نفر است که امروز توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

همچنین، پروژه های سرمایه ای و دولتی افتتاح شده در بندر امیرآباد شامل سیستم اطفای حریق بندر با 27 کیلومتر لوله گذاری به شکل فنی از نوع پلی اتیلن در محدوده 113 هکتار از اراضی عملیاتی بندر ربا اعتبار 1700 میلیارد ریال اعتبار طی مدت 32 ماه و پروژه مرکز نگهداری تجهیزات مقابله با آلودگی نفتی در دریا، سوله ای به مساحت 520 متر مربع در محوطه 3500  مترمربع با راه دسترسی به طول 100 متر و عرض 12 متر به افتتاح رسید.

به گزارش دکتر شهاب، در سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به استان مازندران، دستگاه کمک ناوبری ILS فرودگاه شهدای ساری و همچنین پارک جنگلی شهید نوبخت و 8433 واحد مسکونی افتتاح و 147 قطعه زمین در مازندران به متقاضیان طرح جوانی جمعیت واگذار شد.

پایان خبر دکتر شهاب

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 پروژه در بندر امیرآباد به ارزش بیش از 255 میلیارد تومان افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 پروژه در بندر امیرآباد به ارزش بیش از 255 میلیارد تومان افتتاح شد"، کلیک کنید.