40 عنوان کتاب جدید از منشورات رهبر انقلاب در راه نمایشگاه کتاب 1403

40 عنوان کتاب جدید از منشورات رهبر انقلاب در راه نمایشگاه کتاب 1403

انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب با 40 عنوان کتاب جدید در سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت .

 به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری  علم و فناوری دکتر شهاب، انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدّظلّه العالی) با 207 عنوان کتاب شامل 40 عنوان کتاب جدید در سی و پنجمین دوره ی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور خواهد داشت .

این 40 عنوان کتاب جدید انتشارات انقلاب اسلامی شامل کتاب هایی است که از اردیبهشت 1402 به بعد چاپ شده اند و 14 عنوان نیز برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب 1403 در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

«حدیث زندگی» عنوان مجموعه ای 6 جلدی از انتشارات انقلاب اسلامی است که 3 جلد از آن در نمایشگاه کتاب امسال در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. این مجموعه شامل شرح احادیث حضرت آیت الله العظمی خامنه ای است که در ابتدای جلسات درس خارج فقه از سال 69 تا 95 مطرح گردیده و برای نخستین بار مجموعه این احادیث منتشر می شود.گزیده ی احادیث «مکارم الاخلاق»، «النوادر» و «امالی الصدوق» به انتخاب و شرح حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدّظلّه العالی) عناوین کتاب هایی هستند که در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.

کتاب «گنجینه ی بی پایان» مجلّد جدید مجموعه ی 4 جلدی «شرح نهج البلاغه» است که دربرگیرنده ی شش گفتار از بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدّظلّه العالی) می باشد که به مسیله ی شناخت و بررسی جایگاه، اهمّیّت و ویژگی های نهج البلاغه می پردازد. 3 عنوان دیگر این مجموعه، «منشور حکومت علوی»، «راه روشن مدیران» و «نبوتها» را شامل می شود که پیش از این منتشر شده بودند و در حال حاضر، با ویرایش، صفحه آرایی و طرح جلد جدید ارایه شده اند.

«مروری بر بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدّظلّه العالی درباره ی موسیقی» به قلم حجت الاسلام مهدی گرامی پور، «روایت تولید؛ سیره ی اقتصادی معصومین(ع) در اندیشه ی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» نوشته ی حجت الاسلام حمید سبحانی صدر، «درآمدی بر نظریه ی تعلیم و تربیت در بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» نوشته ی دکتر حسن ملکی، «درآمدی بر علوم انسانی اسلامی در اندیشه ی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» نوشته ی حجت الاسلام سیّدمهدی موسوی و «بازسازی انقلابی در ساختار فرهنگی در اندیشه ی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» نوشته ی مهدی جمشیدی، دیگر عناوین تازه ی انتشارات انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب تهران هستند.

«روایت اوّل شخص از شخصِ اوّل» نوشته ی مهدی قزلی است که شامل حاشیه نگاری های این نویسنده از دیدارها و برنامه های رهبر معظّم انقلاب طی سال های 88 تا 98 است که برخی از آنها در پایگاه KHAMENEİ.IR منتشر شده بود و سیزده روایت نیز برای نخستین بار در این کتاب منتشر شده است.

انتشارات انقلاب اسلامی امسال رمانی نیز برای گروه سنی نوجوان عرضه خواهد کرد. «خاکسپاری دوّم بانوی مرگ» عنوان رمانی است که به قلم نیما اکبرخانی در 280 صفحه منتشر شده است.

انتشارات انقلاب اسلامی طبق روال سال گذشته برنامه ویژه ای به مناسبت میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر پیش بینی کرده است.

توزیع محصولات و نمایش آثار متنوع با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی از منظر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نیز از دیگر برنامه های انتشارات انقلاب اسلامی خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "40 عنوان کتاب جدید از منشورات رهبر انقلاب در راه نمایشگاه کتاب 1403" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "40 عنوان کتاب جدید از منشورات رهبر انقلاب در راه نمایشگاه کتاب 1403"، کلیک کنید.