SUV هوآوی با نصف قیمت سانتافه وارد میدان شد/ عکس

امیرمسعود عابدین_ پیش فروش مدل جدید آیتو M7 MAX از 17 می در چین آغاز شد. این خودرو چهار مدل را ارایه می دهد که مدل پنج نفره آن دارای برچسب قیمتی 41200 دلار (معادل 2 میلیارد و 475 میلیون تومان) و 44 هزار دلار (معادل 2 میلیارد و 640 میلیون تومان) است. مدل شش نفره دارای حداکثر قیمت 46800 دلار (معادل 2 میلیارد و 800 میلیون تومان) است. گفتنی است که هیوندای سانتافه در ایران در بازه قیمتی 6 میلیارد تومانی خرید و فروش می شود.

SUV هوآوی با نصف قیمت سانتافه وارد میدان شد/ عکس

به گفته مدیرعامل هوآوی، هر دو نمای داخلی و بیرونی خودرو و همچنین قابلیت های پیشرفته کمک رانندگی ارتقا یافته است. از نظر ظاهری، نمای جلویی از طراحی بسته با جلوپنجره کوچک تر نسبت به مدل فعلی استفاده می کند و می توان لوگوی برند را روشن کرد. علاوه بر این، دو گزینه رینگ جدید 20 اینچی دوبل هفت پره و 21 اینچی دو لبه ده پره نیز موجود است.

SUV هوآوی با نصف قیمت سانتافه وارد میدان شد/ عکس

به گزارش دکتر شهاب، از نظر قدرت، انتظار می رود سیستم EREV ) برد وسیع(فرقی نکرده باشد و متشکل از یک توسعه دهنده برد 1٫5 لیتری توربو و موتورهای الکتریکی هوآوی خواهد بود که سیستم دوچرخ محرک و چهارچرخ محرک را ارایه می کند. حداکثر قدرت موتور عقب مدل دوچرخ محرک 268 اسب بخار و مدل چهارچرخ محرک دارای یک موتور جلو 174 اسب بخار اضافی است. بنابراین قدرت ترکیبی مدل چهارچرخ محرک به 442 اسب بخار قدرت می رسد.

SUV هوآوی با نصف قیمت سانتافه وارد میدان شد/ عکس

در داخل کابین خودرو همچنان از یک مرکز چیدمان مینیمال با حداقل تعداد دکمه های فیزیکی استفاده شده است. یک فرمان دو پره جدید، نمایشگر کیلومتر شمار 10٫25 اینچی، صفحه نمایش مرکزی بزرگ 15٫6 اینچی و یک هدآپ دیسپلی در فضای داخلی آیتو وجود دارد.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "SUV هوآوی با نصف قیمت سانتافه وارد میدان شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "SUV هوآوی با نصف قیمت سانتافه وارد میدان شد/ عکس"، کلیک کنید.